EL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 27RM Long Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €18,34Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 27RM Medium Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €18,34Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 27RM Short Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €18,34Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 25RM Long Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 25RM Medium Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 25RM Short Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL V2 Cartridges Τατουάζ 0.35 21RM Long Taper 10τεμ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Φύσιγγες Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 21RM Medium Taper 10τμχ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Φύσιγγες Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 21RM Short Taper 10τμχ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 19RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 17RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 25RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 23RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 17RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 13RM MediumTaper 10τεμ
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
EL CARTEL Βελόνες Τατουάζ 0.30 21 Soft Edge Magnum 10 τεμ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 9RM Κοντή Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €14,25Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 123M Κοντή Κωνικότητα 5τεμ.
Κανονική τιμή €20,40Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 123RM Κοντή Κωνικότητα 5τεμ.
Κανονική τιμή €20,40Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 15RM Κοντή Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 15RM Κοντή Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 11RM Μακριά Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €15,26Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 27RM Μεσαία Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €18,34Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 23RM Μεσαία Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €17,32Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.35 13RM Μεσαία Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €16,29Τιμή μονάδαςEL CARTEL
Κάψουλα Τατουάζ EL CARTEL V2 0.30 11RM Μακριά Κωνικότητα 10τεμ.
Κανονική τιμή €15,26Τιμή μονάδας
Φορτιστές El Cartel
Οι Φορτίσεις El Cartel είναι επαγγελματικές βελόνες PMU σχεδιασμένες για ακριβή, ελεγχόμενη εμφύτευση χρώματος κατά τις διαδικασίες μόνιμου μακιγιάζ. Δημιουργημένες για καλλιτέχνες που εκτιμούν τη συνέπεια και την αξιοπιστία, αυτές οι φορτίσεις υποστηρίζουν ομαλή ροή εργασίας και ακριβή αποτελέσματα σε ένα ευρύ φάσμα τεχνικών PMU.
Οι φορτίσεις El Cartel έχουν σχεδιαστεί για σταθερή κίνηση της βελόνας και καθαρή ροή χρώματος, βοηθώντας τους καλλιτέχνες να εργάζονται με αυτοπεποίθηση και έλεγχο. Ο σχεδιασμός της φόρτισης υποστηρίζει υγιεινή πρακτική και εύκολη χρήση, καθιστώντας τις κατάλληλες για καθημερινή επαγγελματική χρήση σε φρύδια, χείλη και άλλες θεραπείες PMU.
Αυτή η κατηγορία περιλαμβάνει μια επιλογή από διαμορφώσεις φορτίσεων El Cartel για να ταιριάζουν σε διαφορετικές τεχνικές, προτιμήσεις και καλλιτεχνικά στυλ. Σχεδιασμένες για συμβατότητα με τυπικές μηχανές PMU, οι φορτίσεις El Cartel αποτελούν μια πρακτική επιλογή για επαγγελματικά στούντιο που αναζητούν αξιόπιστα εργαλεία για λεπτομερή εργασία.