Skin Monarch
Χρωστική PMU Φρυδιών Skin Monarch Expression Line Tego 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Χρωστική Φρυδιών PMU Skin Monarch Expression Line Bono 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Meissa 10ml
Τιμή προσφοράς €30,39 Κανονική τιμή €35,76Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Morela 10ml
Τιμή προσφοράς €30,39 Κανονική τιμή €35,76Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Maia 10ml
Τιμή προσφοράς €30,39 Κανονική τιμή €35,76Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Aurora 10ml
Τιμή προσφοράς €30,39 Κανονική τιμή €35,76Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Rasalla 10ml
Τιμή προσφοράς €30,39 Κανονική τιμή €35,76Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Colarine 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Elara 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Carinne 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Roxane 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Helene 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Estella 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Oriona 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Tuscana 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Aquele 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Expression Line Χρώμα Χειλιών Alure 10ml
Τιμή προσφοράς €34,74 Κανονική τιμή €40,90Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Adora Χρώμα Χειλιών 5ml
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Cardinal Χρώμα Χειλιών 5ml
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Inora Χρώμα Χειλιών 5ml
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Lolli Χρώμα Χειλιών 5ml
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Odesse Χρώμα Χειλιών 5ml
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδαςSkin Monarch
Skin Monarch Avantgarde Line Sirene Χρώμα Χειλιών (5ml)
Τιμή προσφοράς €21,69 Κανονική τιμή €25,52Τιμή μονάδας
Χρωστικές Skin Monarch
Τα Pigments Skin Monarch PMU είναι επαγγελματικά χρώματα μόνιμου μακιγιάζ που έχουν αναπτυχθεί για ακρίβεια, σταθερότητα χρώματος και εξαιρετικά αποτελέσματα μετά την επούλωση. Διαμορφωμένα με ασφαλή για το δέρμα, vegan και cruelty-free συστατικά, τα pigments Skin Monarch προσφέρουν σταθερή απόδοση σε όλες τις τεχνικές PMU — από φρύδια με πούδρα και σκίαση ombré έως ρουζ χειλιών και μόνιμο eyeliner. Κάθε pigment εξασφαλίζει ομαλή εμφύτευση, εξαιρετική διατήρηση χρώματος και μακροχρόνια αποτελέσματα σε όλους τους τύπους δέρματος Fitzpatrick.
Εμπιστεύονται από επαγγελματίες καλλιτέχνες PMU σε όλη την Ευρώπη από το 2011, τα Skin Monarch προσφέρουν ένα ολοκληρωμένο σύστημα pigments που καλύπτει αποχρώσεις για φρύδια, χείλη, eyeliner, διορθωτικά και αραίωση. Όλα τα pigments συμμορφώνονται πλήρως με το REACH 2022 και κατασκευάζονται σύμφωνα με τα υψηλότερα διεθνή πρότυπα ποιότητας, καθιστώντας τα μια αξιόπιστη επιλογή για απαιτητικούς επαγγελματίες PMU παγκοσμίως.